Na lodowisko!

Aktualizacja: W grudniu 2019 zostało uruchomione w Nasielsku lodowisko. Więcej szczegółów na stronie: https://www.aktywnynasielsk.org.pl/2020/01/09/lodowisko-nasielsk/

Ferie tuż, tuż! A zima nie musi być wcale nudna i wiązać się jedynie z wyczekiwaniem na upragnioną wiosnę. Mile spędzony czas mogą zagwarantować oferty sąsiednich gmin, w których do dyspozycji mieszkańców są sztuczne lodowiska. Mamy nadzieję, że w przyszłości również gmina Nasielsk dołączy do „sąsiadów” i przygotuje lodowisko dla naszej aktywnej młodzieży.

Pomiechówek – bezpłatne lodowisko, które każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i pobliskich miejscowości.

Pułtusk – „Disco – lodowisko” otwarcie 26.01.2019 r (sobota), wstęp wolny.

Legionowo – lodowisko miejskie, zlokalizowane przy Arena Legionowo.

Ciechanów – miejskie lodowisko znajdujące się przy ulicy 17 stycznia 60c, każdego roku lodowisko cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i pobliskich miejscowości.

Gminy oraz jednostki współpracujące przygotowały dla dzieci i młodzieży propozycje spędzenia wolnego czasu w ferie. W ofercie są między innymi zajęcia sportowe, taneczne, edukacyjne, warsztaty i spotkania.
M. in. Nasielski NOK przygotował akcję „Zima w mieście” a program jest dostępny pod adresem http://noknasielsk.pl/aktualnosc-419-zima_w_miescie.html

Lodowiska w sąsiedztwie gminy Nasielsk
Program Zima w mieście Nasielskiego Ośrodka Kultury

Życzymy udanych ferii!
Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk

Dodaj komentarz