Ulica Tuwima na Komisji Finansów w Nasielsku

„Zostały rozstrzygnięte przetargi na ul. Osińskiego i Kędzierzawicach. Na tych dwóch inwestycjach są duże oszczędności, a planowana inwestycja na ul. Wyszyńskiego nie obejmuje krótkiego odcinka ul. Tuwima. W związku z tym proponowałbym aby przeznaczyć część tych pieniędzy lub w ramach tego przetargu zrobić ten fragment ulicy, aby nie trzeba było drugi raz ze sprzętem tam wjeżdżać” – z propozycją wniosku formalnego wystąpił na Komisji Finansów w Nasielsku radny Czyż.

ul. Bajkowa, Nasielsk

Nie wszyscy radni obecni na komisji poprali tę propozycję. Rafał Dłutowski powiedział, że „może z tych oszczędności powinniśmy pomyśleć o okręgach, które nic nie miały w budżecie? Wniosek może pan Czyż składać. Ja wiem jak się do niego ustosunkuję”.

Pan burmistrz Nasielskastwierdził, że „w zależności od tego jak przetarg zostanie rozstrzygnięty, odcinek na ul. Tuwima zostanie zrobiony być może w kostce z kwocie już nie związanej z przetargiem”.

Pan Rodryg Czyż po złożonej deklaracji na forum przez burmistrza Nasielska, że fragment ulicy Tuwima nie będzie pominięty, wniosek formalny przewidziany pod głosowanie radnych wycofał.

RS
Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk

Dodaj komentarz