Wesprzyjmy Agatę z gminy Nasielsk

Mieszkanka gminy Nasielsk z Kędzierzawic potrzebuje naszej pomocy.

Wesprzyjmy Agatę z gminy Nasielsk

Agata, młoda 23-letnia dziewczyna marzy, aby normalnie chodzić. Urodziła się z deformacją prawej kości udowej i zanikiem stawu biodrowego. Pomimo trzech skomplikowanych operacji dziś porusza się o ortezie, a jej prawa noga jest o 23 cm krótsza od lewej. Dodatkowych trudności w życiu codziennym przysparza jej niesprawna prawa dłoń, która również jest zdeformowana. Na domiar złego 4 lata temu mama Agaty uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego straciła władzę w nogach i porusza się na wózku inwalidzkim. Ta smutna historia dzieje się na naszych oczach, tu w naszej niewielkiej gminie Nasielsk.

Kilka tygodni temu w życiu Agaty, jak sama mówi, pojawiła się iskra nadziei. Słynny kanadyjski chirurg dr Dror Paley specjalizujący się w procedurach wydłużania kończyn, zaplanował dla Agaty operację dłoni i wydłużenia kości udowej. To spowodowało u Agaty eksplozję radości i wiarę, że w końcu będzie mogła normalnie chodzić, nosić piękne buty i kiedyś zatańczyć. Niestety cena za te marzenia jest niebagatelna i sięga blisko 600 tys.zł. Więcej informacji o Agacie w materiale TVP3.

Wesprzyjmy Agatę z gminy Nasielsk

Mieszkanka naszej małej społeczności z Kędzierzawic potrzebuje naszej pomocy. Agata, młoda 23-letnia dziewczyna marzy, aby normalnie chodzić. Urodziła się z deformacją prawej kości udowej i zanikiem stawu biodrowego. Pomimo trzech skomplikowanych operacji dziś porusza się o ortezie, a jej prawa noga jest o 23 cm krótsza od lewej. Dodatkowych trudności w życiu codziennym przysparza jej niesprawna prawa dłoń, która również jest zdeformowana. Dodatkowych trudności w życiu codziennym przysparza jej niesprawna prawa dłoń, która również jest zdeformowana. Na domiar złego 4 lata temu mama Agaty uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego straciła władzę w nogach i porusza się na wózku inwalidzkim. Ta smutna historia dzieje się na naszych oczach, tu w naszej niewielkiej gminie.Kilka tygodni temu w życiu Agaty, jak sama mówi, pojawiła się iskra nadziei. Słynny kanadyjski chirurg dr Dror Paley specjalizujący się w procedurach wydłużania kończyn, zaplanował dla Agaty operację dłoni i wydłużenia kości udowej. To spowodowało u Agaty eksplozję radości i wiarę, że w końcu będzie mogła normalnie chodzić, nosić piękne buty i kiedyś zatańczyć. Niestety cena za te marzenia jest niebagatelna i sięga blisko 600 tys.zł. Więcej informacji o Agacie w materiale TVP3.Nie stójmy z boku przyglądając się tej smutnej historii, pomóżmy Agacie, ta młoda pełna wiary i optymizmu dziewczyna naprawdę zasługuje na więcej.Pomóżmy Agacie! https://www.siepomaga.pl/agataStowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk

Gepostet von Aktywny i Czysty Nasielsk am Donnerstag, 13. Februar 2020

Nie stójmy z boku przyglądając się tej smutnej historii, pomóżmy Agacie, ta młoda pełna wiary i optymizmu dziewczyna naprawdę zasługuje na więcej.

Pomóżmy Agacie! https://www.siepomaga.pl/agata

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk