Filmowy debiut Wojtka i Krzysia o sprzątaniu lasu

Po ogłoszeniu przez premiera Mateusza Morawieckiego decyzji rządu o zamknięciu szkół, wraz z decyzją pojawiły się wytyczne: unikanie miejsc z dużym skupiskiem ludzi, przestrzeganie zasad higieny czy… samodzielna nauka w domu.

Dwójka mieszkańców gminy Nasielsk – Wojtek i Krzyś, wpadła na jeszcze inny pomysł. Z dala od dużych skupisk udała się do lasu, żeby… go posprzątać (w ramach swoich możliwości). Zaskakując przy tym rodziców i sąsiadów jednocześnie uczyli się tajników montażu wideo. Widać, że czas wolny od lekcji wywołuje u nich nadmiar pozytywnej „energii”. Czy tym razem została spożytkowana pozytywnie?

A nam proszę państwa robi się smutno… bo ciężko to zrozumieć. Co? Jeden z kolegów poszedł na samotny spacer po gminie Nasielsk. I co nowego znalazł?

Przy tej okazji (w związku z koronawirusem) przypominamy apel MOPS Nasielsk. Zadbajmy o naszych sąsiadów – pomagajmy osobom starszym i samotnym i pomóżmy zrobić im zakupy. Jeżeli znają państwo takie osoby (a nie jesteście wstanie sami im pomóc), to dajcie nam znać (email: stowarzyszenie@aktywnynasielsk.org.pl lub Fb) lub kontaktujcie się z MOPS Nasielsk (tel. 236933006).

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk