Życzenia Wielkanocne i wielka akcja mieszkańców Nasielska

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców gminy Nasielsk działających w ramach akcji Nasielsk szyje maseczki przekazane zostało 1700 maseczek. Ostatnią uszytą partię 500 szt, dostarczyliśmy do Nowodworskiego Centrum Medycznego – naszego powiatowego szpitala.

Akcja Nasielsk Szyje Maseczki - 500 sztuk dla Nowodworskiego Centrum Medycznego.

Skala tej akcji, którą rozpoczęła pani Angelina Petrykowska jest naprawdę olbrzymia i pokazuje jak mieszkańcy wspólnie potrafią działać i czynić dobro.

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.” – Jan Paweł II

Szanowni Państwo, od przyszłego czwartku (16.04.2020) będzie obowiązywało zasłanianie ust i nosa w przestrzeni publicznej!

W praktyce będziemy musieli wszyscy zakładać maseczki. Jeżeli nie posiadają Państwo maseczki ochronnej, a potrafią lub znają kogoś, kto potrafi uszyć to można się zgłaszać do nas – dysponujemy materiałem, z którego mogą państwo własnoręcznie je uszyć (niestety nie w ilościach hurtowych). Nie posiadamy do nich gumek czy troczków. Ale te ostatnie można wykonać lub znaleźć w domu bez większych trudności.

Nasielsk Szyje Maseczki

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt z nami (fb lub email: stowarzyszenie@aktywnynasielsk.org.pl). W zależności od ilości zgłoszeń ustalimy formę dystrybucji materiału na maseczki.

Korzystając z okazji chcemy złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Aby ten czas, niekoniecznie łatwy w związku z koronawirusem, był źródłem nadziei, wiary i siły. Żeby udało się spędzić ten wyjątkowy czas bez większych trosk i zmartwień. Te Święta, mówiące o prawdzie Zmartwychwstania, będą szczególnie wyjątkowe.

Życzenia dla mieszkańców Nasielska z okazji Świąt Wielkanocnych

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk