Byliśmy w Nasielsku z rodzinami! Dzieci zakochane w placu!

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom Nasielska i okolic – dzieciom, rodzicom i dziadkom licznie przybyłym na plac przy DPS. Wyjątkowa niedziela, choć były ważniejsze tego dnia rzeczy jak wybory, to przyszliście pokazać jak bardzo jesteśmy spragnieni miejsca gdzie będziemy mogli spędzać wspólnie z rodzinami wolny czas. Odwiedziło nas również 5 radnych, z którymi można było porozmawiać – D. Kordowski, T. Pietras, R. Czyż, A. Pacocha i D. Domała.

Niestety w czasach „covidu” ciężko jest zorganizować atrakcje dla dzieci. Przepraszamy, ale jednocześnie obiecujemy, że jak sytuacja wróci do normy to zorganizujemy coś dla naszych najukochańszych pociech!

Ten dzień również przyniósł nam kolejne podpisy pod petycją. Niemal każda osoba przechodząca obok kibicowała nam i podchodziła porozmawiać co to się wydarzyło w gminie Nasielsk. Dziękujemy!

Mamy nadzieję, że włodarze gminy Nasielsk dostrzegą, że miejsce rekreacji i plac zabaw to jest to na co czekamy cały czas! Obiecano nam – mieszkańcom to miejsce już dawno temu. Nie chcemy, żeby tak urokliwy plac nad rzeką Nasielną trafił w obce ręce. Nie chcemy, aby gmina sprzedała tak cenny skrawek naszej małej ojczyzny! ✌️

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk