Legendarna nadwrażliwość na własnym punkcie burmistrza Ruszkowskiego?

O co tu chodzi? Kto podsuwa pomysły Burmistrzowi Nasielska na tego typu obwieszczenia?

Wybieramy burmistrza nie po to, aby dyskutował z radnym za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale po to, aby był skuteczny. Rolą samorządu i podstawową wartością oraz celem jego funkcjonowania jest EFEKTYWNOŚĆ wykonywania zadań publicznych, a te w dużej mierze powinny być współfinansowane ze środków zewnętrznych. Tego oczekujemy – efektywności, skuteczności i szukania partnerów do rozmów o ciekawych i kreatywnych projektach.

Radny Andrzej Pacocha pokazał przykład gminy Winnica i imponujący wynik blisko 50 przedsięwzięć z dofinansowaniem w roku 2020. Złośliwi powiedzą, że wójt jest powiązany z partią PiS. Ale dlaczego Urząd Miejski w Nasielsku i burmistrz ciągle szuka wymówek?

Panie burmistrzu, wciąż czekamy na zrealizowanie obietnicy wyborczej w zintensyfikowaniu pozyskiwania środków zewnętrznych. Opublikowanym postem na stronie Urzędu Miejskiego w Nasielsku utwierdził nas Pan w przekonaniu, że wciąż jest aktualne zdanie Pani Poseł Anity Czerwińskiej o Panu „Legendarna nadwrażliwość na własnym punkcie”.

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk