Gdzie jest radny Kalinowski – z przymrużeniem oka

Dziś Sylwester – ostatni dzień w roku. To może tak z przymrużeniem oka? 😉

Choć od początku zdalnego obradowania Rady Miejskiej w Nasielsku (ewenement na skalę naszej okolicy) zmagamy się z problemami technicznymi, to na wczorajszej sesji mogliśmy podziwiać nową zabawę – zmianę tła przez uczestników obrad.

Nie wszystkim jednak zabawka twórców oprogramowania się spodobała i z prędkością światła Burmistrz Nasielska przeniósł się z kawiarni z powrotem do swojego gabinetu w Urzędzie Miejskim.

Inaczej było z radnym Kalinowskim, uczestniczącym wyraźnie w dobrym humorze w przestronnym pomieszczeniu. Czy powodem próby zmylenia wyborców było to, że został wpuszczony na czas obrad do urzędu, a członkom stowarzyszenia Aktywny i Czysty Nasielsk tego odmówiono. Czy może dlatego poprosił dział IT urzędu o zastosowanie oryginalnego tła czy może dla dobrej zabawy? 😉

Niestety wybrał tło dość popularne, bo już niejedna osoba go wybrała. Ot, choćby dr. Joshua Busby:

My również przyłączyliśmy się do zabawy i w naszym materiale wideo mamy inne propozycje dla radnego. Który pomysł wygrywa?

Ale koniec żarcików. Życzenia Noworoczne

Teraz na poważne. Składamy naszym władzom samorządowym mądrych i przemyślanych decyzji w 2022 roku, a Państwu zdrowia, szczęścia i niech miłość zagości w naszych domach. A już dziś wieczorem udanej zabawy dla wszystkich. Wszystkiego dobrego!

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk