Ukwiecony Nasielsk

Nasielsk i kwiaty

Nasielsk ukwiecony i nie tylko usypanymi kwiatami w procesji Bożego Ciała, ale również świeżymi nasadzeniami wzdłuż ulic naszego miasta. Zmienił się też wystrój w parku Jana Pawła II. Kikuty połamanych ławek i zdezelowanych koszy, zostały wymienione na nowe. Dużo osób o to zabiegało, a w sposób szczególny radny Dawid Domała.

Być może jest to odpowiedni moment, aby władze samorządowe przemyślały jeszcze raz wizualizację i rozstrzygnięty przetarg na wygląd tego miejsca. Wszak jest to centralny punkt naszego miasta i warto, aby projekt ten nie tylko był zrobiony za rozsądne pieniądze, o których była mowa na ostatniej sesji, ale również, aby ten projekt trafił w gusta naszych mieszkańców. Przeznaczoną kwotę na ten cel 1 mln zł na pewno uda się zagospodarować np. na wymianę chodników lub poprawę infrastruktury drogowej.

Nowa ławka w Nasielsku

Tymczasem zapraszamy na chwile odpoczynku wśród zapachu kwitnących lip do naszego parku. Ławki czekają…

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk

Dodaj komentarz