Ekoaktywni – ruszają zapisy!

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież w wieku 13-19 lat do udziału w ciekawym, nowatorskim projekcie pn. „Ekoaktywni – razem dla Nasielska”, którego celem jest zdobywanie umiejętności z zakresu projektowania stron internetowych z połączeniem wiedzy turystycznej i ruchu na świeżym powietrzu.

Spotkania odbywać się będą od marca do czerwca w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Pod Fiołkami”, ul. Ogrodowa 9 w Nasielsku, według harmonogramu uzgodnionego pomiędzy koordynatorem projektu a młodzieżą. Na spotkaniach zapewniamy poczęstunek.

W ramach projektu młodzież nauczy się tworzyć nowoczesne aplikacje i projektować strony internetowe, będzie odkrywać historię naszej gminy i walory turystyczne naszej gminy, a zdobyte umiejętności wykorzysta w przygotowaniu własnej mobilnej aplikacji. Część zajęć będzie odbywała się w na świeżym powietrzu w celu odkrywania, być może zapomnianych już, miejsc historycznych i atrakcji turystycznych na terenie naszej gminy. Projekt zakłada aktywną postawę młodych osób, którzy poprzez udział i zaangażowanie będą mogli decydować o jego ostatecznej formie.

Zachęcamy serdecznie do udziału! Liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia pod adresem: koordynator@aktywnynasielsk.org.pl

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk.

Dodaj komentarz