Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Wigilia dla mieszkańców - Nasielsk

Wigilia to najpiękniejszy dzień w roku. Przy dźwięku kolęd składamy sobie życzenia i wspólnie siadamy do stołu. Ten zwyczaj w naszej tradycji trwa od wieków. Spotykamy się w gronie rodzinnym, przyjaciół, służbowo lub z osobami, które zaprosiliśmy.

W sobotę na terenie Niepublicznej Szkoły „Pod Fiołkami” w Nasielsku, spotkali się przy wigilijnym stole goście, dobroczyńcy oraz organizatorzy, aby w rodzinnej atmosferze wczuć się w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Obecność kapłana i dźwięk śpiewanych kolęd, uzmysłowił zebranym, że Święta to czas refleksji, podsumowań, a przede wszystkim oczekiwania na narodzenie Jezusa w naszych sercach.

Podziękowania dla darczyńców z Nasielska

Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali tę uroczystość, wsparli ją finansowo (w pełni ze środków prywatnych), rzeczowo, pomocą fizyczną, dobrym słowem, a także modlitwą.

Niech magiczna Moc Wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk

Dodaj komentarz