Gazety o akcji „Nasielsk Szyje Maseczki”

Tygodnik Mazowiecki oraz Życie Nasielska piszą o akcji społecznej mieszkańców naszej gminy „Nasielsk Szyje Maseczki„, którą zainicjowała mieszkanka Mazewa – pani Angelina Petrykowska. Dziękujemy redakcjom za docenienie akcji mieszkańców gminy Nasielsk.

Tygodnik Mazowiecki o akcji "Nasielsk Szyje Maseczki"

W Życiu Nasielska można przeczytać wywiad z panią Angeliną. Tygodnik Mazowiecki poza akcją „Nasielsk Szyje Maseczki” poświęcił sporą część wydania na opisanie akcji społecznych m.in. z Makowa Mazowieckiego, Raciąża, Działdowa czy Pułtuska, które skutecznie wspierają walkę z koronawirusem.

Życie Nasielsk o akcji Nasielsk Szyje Maseczki

To miłe patrzeć jak mieszkańcy gmin, harcerze, członkowie OSP, urzędnicy potrafią wspólnie jednoczyć się w walce z koronawirusem i działać dla dobra ogółu. W ramach akcji Nasielsk szyje maseczki 😍😍😍 rozdano potrzebującym służbom blisko 2700 maseczek uszytych przez mieszkańców gminy Nasielsk. A akcja cały czas trwa. Nasze stowarzyszenie od początku aktywnie wspiera akcję. Niedawno zakupiliśmy kolejne metry gumki, które rozpoczęliśmy już przekazywać paniom szyjącym maseczki. Dziękujemy!

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk