Dzień Dziecka i poprawa wizerunku Gminy Nasielsk

Poprawa wizerunku naszego miasta miała się odbyć m.in. poprzez już przygotowane plany rewitalizacji nasielskich skwerów oraz terenu przy rondzie.

Dzień Dziecka i poprawa wizerunku Gminy Nasielsk

„Miejsca te mają służyć wszystkim mieszkańcom jako miejsca odpoczynku i rekreacji. To od Państwa zależy jak będzie wyglądało nasze miasteczko”.

Powyższe słowa zostały opublikowane przez Bogdana Ruszkowskiego kandydata na Burmistrza Nasielska w listopadzie 2018. Przypominamy je w dniu dziecka, bo dzieci również sprzeciwiły się sprzedaży placu koło DPS. Przypominamy te słowa również dlatego, ponieważ burmistrz Ruszkowski twierdzi, że nigdy nie obiecywał budowy placu zabaw w tym miejscu.

I tu mały konkurs dla Was – Dzieci. Czekamy do końca miesiąca z pracami rysunkowo-malarskimi, których tematem przewodnim jest „Ekologia”. Dla autorów najlepszych prac mamy kilka audiobooków „Pinokio”. Wyślijcie przez nasz profil na Fb Aktywny i Czysty Nasielsk lub na email stowarzyszenie@aktywnynasielsk.org.pl

Wszystkim dzieciom życzymy radości i bezpiecznej zabawy. Być może w takich miejscach jak załączony film Radny Marcin Szarszewski: https://www.facebook.com/1670416916394108/videos/197892788324902

Więcej w temacie poparcia dzieci i mieszkańców, aby przy tak pięknie położnym placu przy Nasielnej i Sadzie Księdza powstał plac zabaw dla dzieci:

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk