Przygotujmy się do konsultacji społecznych w gminie Nasielsk!

Już w środę 8 marca 2023 odbędą się konsultacje społeczne w Starych Pieścirogach dot. budowy nowej linii kolejowej na terenie gminy Nasielsk. Konsultacje organizuje firma Databout Sp. z o.o. na zlecenie PKP PLK.

Osoby, które chcą wziąć udział we wspomnianych konsultacjach zapraszamy dzień wcześniej, tj. 7 marca o godz. 19:00 do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. por. Roberta Petersa i por. Josepha Vigny przy ul. Ogrodowej w Nasielsku. Celem spotkania jest wspólnie przygotowanie się do konsultacji społecznych oraz wymiana wiedzy i spostrzeżeń nt. planowanej inwestycji. Liczymy, że w ten sposób konsultacje będą bardziej merytoryczne i łatwiej będzie przekazać stanowisko mieszkańców firmie Databout.

W tym miejscu serdecznie zapraszamy również radnych zainteresowanych planowaną inwestycją kolejową.

Na załączonych zdjęciach prezentujemy szczegółowe mapy udostępnione przez Databout w miejscach, które mogą być szczególnie uciążliwe dla naszych mieszkańców.Pełne wersje map w formacie PDF:

Do zobaczenia na konsultacjach społecznych i zapraszamy również dzień wcześniej na ul. Ogrodową w Nasielsku.

Dziękujemy pani Elżbiecie Chyczewskiej za udostępnioną salę w Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. por. Roberta Petersa i por Josepha Vigny.

Stowarzyszenie Aktywny i Czysty Nasielsk