Przyszłość Gminy Nasielsk – Drogi

Rozpoczynamy zapowiadany cykl postów i tematów przeznaczonych do dyskusji, które wskazaliście jako najważniejsze dla Was w perspektywie zbliżających się wyborów samorządowych.

Dziękujemy za wszystkie komentarze i przesłane wiadomości, postaramy się poruszyć każdy z pojawiających się tematów i nadal zachęcamy do przesyłania swoich propozycji.

TEMAT 1: DROGI

Drogi to temat, który najczęściej pojawiał się w Waszych wiadomościach. Skarżycie się na brak asfaltu na osiedlach i wsiach. Wspominacie, że w naszej Gminie nadal jest wiele miejsc, przez które nie można przejść „suchą nogą”.

Ciekawostką jest to, że budowa i remonty dróg zdają się być jednym z wiodących kierunków inwestycji w naszej Gminie. Co jakiś czas jesteśmy informowani o przetargach na budowę kolejnych odcinków dróg lub naprawę nawierzchni.

Jak to możliwe, że pomimo starań ze strony Burmistrza i Radnych nadal większość mieszkańców wskazuje brak dróg jako główną bolączkę naszej okolicy?

Czy uważacie, że inwestycji w tym kierunku powinno być zdecydowanie więcej? A może powinny być inaczej planowane? Dajcie znać co myślicie. Zapraszamy do dyskusji!